Šokujúca spoveď Demi Lovato! To, čo prezradila, by ste nečakali

Demi Lovato
Zdroj: Profimedia.sk

Týmto sa snaží pomáhať ľuďom s rovnakými ťažkosťami.

Americká speváčka a herečka Demi Lovato priznala, že nedokázala vydržať bez drog a alkoholu. V rozhovore pre televíznu reláciu Access Hollywood otvorene porozprávala o detailoch svojej závislosti i o poruchách stravovania, ktorými trpela už od detstva.

Zdroj: Twitter

„Bez kokaínu som nemohla byť ani 30 minút a nosila som si ho aj do lietadla. Jednoducho som ho prepašovala a čakala, až všetci v prvej triede zaspia a spravila som to rovno tam. Tajne som šla na toaletu a tam som si ho vzala. Dospelo to až do takéhoto zložitého štádia a to bol vždy niekto so mnou. Dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni som mala pri sebe niekoho triezveho, kto so mnou žil a aj tak som to dokázala zatajiť," prezradila 21-ročná hviezda.

Zdroj: Profimedia.sk

O speváčkiných problémoch s drogami vraj dlho netušili ani jej najbližší. Navonok vyzeralo byť všetko v poriadku, a keď začala mať interpretkina mama Dianna podozrenie, že sa niečo deje, Demi všetko poprela a tak jej mama verila.

Zdroj: Twitter

Lovato však závislosť prestala zvládať a tak v októbri 2010 nastúpila na liečenie. Pre problémy, ktoré už nedokázala prekonať sama, musela v tom čase dokonca opustiť turné Jonas Brothers Live in Concert a šou televíznej Disney Channel Sonny vo veľkom svete (2009 - 2011).

Zdroj: Profimedia.sk

„Išla som na letisko a niesla som so sebou fľašu Spritu plnú vodky, a to bolo iba deväť hodín ráno. Vtedy som si uvedomila 'Ó, môj Bože, toto je správanie alkoholika.' Už to viac nie je ako 'Som mladá a rebelantská a zabávam sa. Wau, som jednou z tých ľudí. Nie je to zábava, ak to robíš sám'," opísala speváčka moment, keď si uvedomila, že dosiahla dno.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Hviezdička však nezápasila len so závislosťou od alkoholu a drog. Od detstva trpela aj poruchami stravovania. „Bolo to tu stále, no prejavovať sa to začalo až v ôsmich či deviatich rokoch. Začala som sa prejedať, nutkavo sa prejedať. Napiekla som koláčiky a potom zjedla celý plech. Takto som sa prepracovala až k tomu, že som bola nespokojná so svojím telom."

Zdroj: SITA

„Začala som hladovať, potom sa zasa vrhala na jedlo a znova hladovala. Bol to jeden veľký zápas, ktorý sa odohrával v mojom vnútri. Veľmi sa to skomplikovalo, až som zvracala krv. Toto mi pomohlo uvedomiť si, že ak to nezastavím, zomriem," vyznala sa interpretka.

Zdroj: SITA

Lovato tiež priznala, že keď mala 11 rokov, trpela aj bipolárnou afektívnou poruchu a sklonmi k sebapoškodzovaniu. Od januára 2011, kedy opustila liečebňu, si však dala za cieľ, že svojou otvorenosťou bude pomáhať svojim fanúšikom a stane sa tak ich vzorom, ako takéto problémy zvládnuť.

Zdroj: Profimedia.sk

Pre magazín Entertainment Weekly tiež prezradila, že rozmýšľala nad tým, ako veľmi by mala byť k fanúšikom otvorená. „Áno, bola som veľmi úprimná, no keby ľudia zistili, aké hrozné moje ťažkosti boli, myslím tým nielen poruchy stravovania, ale aj drogy a alkohol, boli by naozaj šokovaní. No som pripravená povedať všetko. Možno to pomôže ľuďom v mojom okolí, ktorí sa vydali zlou cestou," dodala speváčka.


USA/SITA,al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti