Topmodelke sa v Tvojej tvári splnil sen. Toto je jej idol

gorila kyselica_tvnoviny.mp4
Zdroj: Instagram/sashagachul

Krásnu Sašu možno ani nespoznáte.

Supermodelka Saša Gachulinocvá sa už divákom Tvojej tváre predstavila v rôznych úlohách. Prvé kolo odštartovala ako sexy Sabrina v bielych bikinách, v druhom kole zabávala divákov ako King África, tretie kolo odpálila ako diva Jennifer Lopez.

Tentoraz bude opäť muž - a splní sa jej sen. Ruleta jej totiž vylosovala interpreta, na ktorom vyrastala. Raper Tupac je jej srdcu blízky a spolu s bratom a sestrou si na tomto drsnom rape odmalička "ulietavali". Saša s nadšením prijala výzvu, lenže tá je náročnejšia, než by sa zdalo.

"Práve preto, že ho mám dokonale napočúvaného a od detstva ho milujem, je to pre mňa veľká zodpovednosť," hovorí topmodelka, ktorú neobišiel ani nácvik choreografie. Hoci tentoraz nejde o tanec, ale o premyslenú gestikuláciu.

"V tomto mi veľmi pomohol Miňo Kereš. Nielen, že je neuveriteľný profesionál, ale kedysi bol v kapele Trosky, ktorú veľmi dobre poznám. Prešli sme si každé gesto, lebo v rape to nie je len také nezmyselné plápolanie rukami, každý pohyb má svoj význam. Je mi to však blízke a dobre sa mi do tejto úlohy vžíva," hovorí Saša, ktorá bude musieť zarepovať dlhý a kompikovaný text.

V rozhovore prezradila topmodelka viac:


Sledujte štvrtú epizódu Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 29. septembra o 20.30 h na Markíze.

BRATISLAVA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Tvoja tvár znie povedome

Dôležité udalosti