Karel Gott vraj v posledných dňoch ukončil liečbu. Bol s milovanou rodinou

Nelu ste v minulom kole videli ako sexy Beyoncé.
Zdroj: Profimedia.sk

Manželka a deti mu boli vždy tou najväčšou oporou.

Česko a Slovensko sa stále spamätáva zo smutnej správy, ktorá nás všetkých zasiahla v stredu predpoludním. Karel Gott zomrel v utorok krátko pred polnocou v tichom spánku, doma, v kruhu najbližších.

Napriek tomu, že široká verejnosť od septembra vedela, že spevák mesiace bojuje so zákernou chorobou, akútnou leukémiou, jeho odchod všetkých zasiahol. Mnohí fanúšikovia, ktorí ho nikdy osobne nestretli, majú pocit, že ich opustil člen rodiny.

Maestro sa ešte v polovici septembra prihováral priaznivcom a ďakoval im za podporu. Na fanúšikov totiž nezabudol do posledných chvíľ. V otvorenom statuse im opísal, akú liečbu podstupoval a že sa zveril do rúk špičkovému tímu lekárov, ktorým naozaj dôveroval.

Podľa portálu blesk.cz ale už posledné dni trávil len v kruhu najbližších doma a vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe na Karlovom námestí sa neobjavoval, a tým pádom vraj v liečbe nepokračoval. Rodina, ktorú sa vždy snažil chrániť, a to najmä jeho neplnoleté dcérky, mu tak bola tou najväčšou oporou a vzácne posledné chvíle strávili spolu.


PRAHA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Liečba

Dôležité udalosti