Dara Rolins úprimne a bez servítky: Priznala, kto jej najviac zlomil srdce

Ozrejmila aj to, prečo sa rozpadol jej vzťah s Patrikom Vrbovským.

Dara Rolins bola pred svojimi fanúšikmi vždy veľmi otvorená. Dokonca ani v rozhovoroch do médií sa nevyhýba žiadnym otázkam, ani tým o súkromí. Teraz poskytla úprimný rozhovor pre českú verziu magazínu Marie Claire aj o bývalých láskach.

Speváčka je momentálne single a tak jej to vyhovuje. V budúcnosti sa ale vzťahu brániť nebude. Keď sa však obzrie do minulosti, vidí to jasne. Bez problémov napríklad objasnila, prečo sa rozpadol jej vzťah s Patrikom Rytmusom Vrbovským.

Zdroj:Instagram/maireclairecz

Prečo sa rozišla s Patrikom Vrbovským

„Na základné potreby nepotrebujem mať niekoho oficiálneho, s kým budem vstávať každé ráno. To som zažila a v určitej chvíli to prestalo prinášať kúzlo. To preto sme sa s Patrikom rozišli. V mieri sme sa dohodli, že viac nechcem, stačilo," priznala pre Maire Claire speváčka.

Dara tak otvorene potvrdila, že ona bola iniciátorom rozchodu. „Túžila som po tom dlho. Posledný rok som bola prehováraná, aby sme tomu dali ešte šancu," dodala. Podľa jej slov ju nikdy neranilo to, že raper si po rozchode s ňou založil rodinu s Jasminou Vrbovskou, dotkol sa jej však jeho prístup k spoločnej minulosti.

„Patrik v jednu chvíľu nadobudol pocit, že všetko, čo bolo medzi nami, musí poprieť. Začal mazať naše spoločné fotky aj pesničku z YouTube, ktorú zložil pre mňa a Lauru. To bolo jediné, kedy som mu napísala, či sa nepo...," tým uzavrela tému Rytmusa.

Kto jej najviac ublížil

Speváčka priznala, kto jej reálne najviac ublížil. „Viete, kto mi fakt zlomil srdce? Matěj. (Matěj Homola, otec jej dcéry Laury) Bol v mojom živote jediný a hrozne to vtedy bolelo. Bola to pre mňa ohnivá láska, a preto mi náš rozchod tak moc ublížil," naozaj otvorene bez okolkov priznala Dara.

BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Dara Rolins

Dôležité udalosti