Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Jennifer Aniston sa na "to" dala, to musíte vidieť

Deya a Rasťo
Zdroj: Profimedia.sk

Herecká hviezda sa postarala o poriadny ošiaľ.

Hoci tvrdila, že si konto na Instagrame nezaloží, opak sa stal pravdou. Jennifer Aniston (50) sa v utorok pridala k svojim slávnym hereckým kolegom a vytvorila si účet na sociálnej sieti.

Americká herečka sa tým postarala o poriadny ošiaľ, pretože ako prvý príspevok zverejnila spoločnú fotku s kolegami z legendárneho sitkomu Priatelia. Na snímke (pomerne nekvalitnej, ale o to vôbec nejde) sú všetci šiesti - Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), David Schwimmer (Ross) a tiež Matthew Perry (Chandler), o ktorom sa len nedávno písalo, že je na tom veľmi zle.

„A odteraz sme aj instagramoví PRIATELIA. AHOJ, INSTAGRAM,“ napísala v popise fotky, ktorá dostala za jednu hodinu viac než 350-tisíc srdiečok.

Zdroj: Instagram/jenniferaniston

Je pravdepodobné, že ňou čerstvá používateľka Instagramu zlomí rekord, keďže ich má v tejto chvíli (číslo stále rastie) viac než 8,5 milióna!

Z večera do rána ju začalo sledovať viac než šesť miliónov fanúšikov. Mnohí sa dokonca sťažovali, že nebolo možné dať hereckej hviezde "follow". Jej konto dokonca istú chvíľu nefungovalo, našťastie, je späť a všetko funguje.

Všetci začali okamžite špekulovať, že toto zdokumentované stretnutie nebolo náhodné a sitkom sa vráti na televízne obrazovky. Ak by to bola pravda, lepší spôsob ako odpromovať veľkolepý návrat ani nemohla.

NEW YORK/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Jennifer Aniston

Dôležité udalosti