Je to oficiálne, hollywoodska kráska povedala „Áno!“

Jan Volak.mp4
Zdroj: Shutterstock.com

Svoj veľký deň dvojica oslávila v luxusnom sídle na Rhode Islande za prítomnosti zhruba 150 hostí. Nechýbali medzi nimi mnohé známe tváre...

Podľa zvyčajne veľmi dobre informovaného magazínu People včera zakotvila v manželskom prístave hollywoodska kráska Jennifer Lawrence. Jej vyvoleným sa stal manhattanský galerista Cooke Maroney, s ktorým sa J Law, ako ju láskyplne prezývajú fanúšikovia, zasnúbila vo februári po iba 8-mesačnej známosti.

Svoj veľký deň dvojica oslávila v luxusnom sídle Belcourt v Newporte (na Rhode Islande), inšpirovanom loveckou chatou Ľudovíta XIII. vo Versailles za prítomnosti zhruba 150 hostí. Nechýbali medzi nimi mnohé známe tváre, napríklad Jenine herecké kolegyne Emma Stone, Amy Schumer, Ashley Olsen, speváčka Adele či hlava kardashianského klanu Kris Jenner.

Na skúšobnej večeri na neďalekom ostrove Rose Island v Narragansettskom zálive v piatok večer zase médiám neušla prítomnosť Sienny Miller, Cameron Diaz a jej švagrinej Nicole Richie.

Aj keď zo svadby zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne fotografie, viaceré médiá sa zhodujú, že držiteľka Oscara za film Terapia láskou, ktorú v našich končinách preslávilo predovšetkým účinkovanie v dobrodružnom sci-fi Hry o život a jeho pokračovaniach, sa pred oltár postavila v nádherných svadobných šatách z dielne Dior...

NEW YORK/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti