Aďa Poláková zverejnila archívny záber. Takmer jej spadol internet

Záber dostal tisícky lajkov a desiatky komentárov. Pozrite sa, prečo.

Aďka Poláková zverejnila na Instagrame fotku, ktorá okamžite vzbudila záujem u jej fanúšikov. Archívny záber, na ktorom je spolu so svojimi deťmi, má doteraz viac ako tritisíc lajkov a takmer sto komentárov. Ľudí opäť zaujala moderátorkina otvorenosť.

„Fotka je z roku 2002, Jurko mal dva roky, Lucka jeden a takto sa na mňa opičky nonstop vešali, až kým nešli do školy. Ako som napísala v príspevku, prvé roky boli ťažké, ale nemenila by som to, že som mala deti takto hneď po sebe," povedala nám Aďka.

Zdroj:Instagram/adriana_polakova

Markizáčka a šikovná cukrárka sa stala mamou v 25 rokoch a vôbec to neľutuje, práve naopak. „V mladom veku sa veci akosi ľahšie zvládajú a potom je viac času na kariéru. Deti sa vždy spolu krásne zahrali a nemusela som im robiť nonstop program ja a boli aj samostatnejšie," opísala detstvo jej dvoch pokladov.

Zdroj: súkromný archív

Aďka je známa tým, že s úprimnosťou nemá problém a dokáže povedať to, čo si myslí. Preto naplno hlási, že až tak nesúhlasí s názorom, keď si rodičia chcú užiť prvé dieťa a boja sa, že by sa s láskou pri druhom museli deliť. „Druhé dieťa si užijete rovnako, deťmi sa láska násobí a nie že delí. A dať svojmu dieťaťu súrodenca, je ten najväčší dar, aký mu mama môže dať," dodala.

Zdroj: súkromný archív

BRATISLAVA/Šoubiz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Aďa poláková

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.