Toto nikde inde neuvidíte! Markizáci v hollywoodskych trhákoch

sales.jpg

Televízia predstavila programovú štruktúru na leto 2014.

Televízia Markíza predstavila v krátkom traileri, v ktorom si zahrali aj samotní markizáci z Centra reklamy, programovú štruktúru na leto 2014. Diváci sa tak môžu tešiť na letné dobrodružstvo s množstvom filmových noviniek, ktoré mali možnosť doteraz vidieť len v kine.

Na svoje si prídu fanúšičky knižnej ságy Twilight. Uvidia tak snímky Twilight sága: Úsvit 1. aj 2. časť. Aj tí čo majú radi komiksové príbehy a Chrisa Evansa sa určite potešia filmu Captain America: Prvý Avenger.

Veľkú letnú premiéru budú mať Hrdinovia - Záchrana Zeme, ktorý patrí medzi najdrahšie filmy nemeckej produkcie a stál viac ako 8 000 000 eur. O letnú zábavu na Markíze sa postarajú komédie Morganovci, Svadba a iné pohromy, Domáci maznáčik, Ženích na odstrel či Poliš z obchoďáku.

O nič nebudú ukrátení ani seriáloví fajnšmekeri. Jeden zo súčasných najpopulárnejších krimi seriálov Elementary uvedie televízia Markíza pod názvom Sherlock a Watsonová. Príbeh Sherlocka Holmesa nikdy predtým nebol taký moderný a sexy. Sherlock v podaní Johnnyho Lee Millera má teraz po boku hollywoodsku hviezdu Lucy Liu a je z toho medzinárodný hit.

Na obrazovkách televízií Markíza, DOMA a Dajto sa môžu tešiť na Druhý dych, piatu a šiestu sériu Teórie veľkého tresku, siedmu a ôsmu sériu sitcomu Dva a pol chlapa, prvú sériu Krásky a zvieraťa a tretiu a štvrtú sériu Upírskych denníkov.

Strhujúce súboje, mimoriadne výkony, maximálne sústredenie a veľkolepé výhry. Vstúpte do tej najvyberanejšej spoločnosti a zažite Wimbledon už od 23. júna na Dajto!

Ak ste si obľúbili reality šou Extrémne premeny: Druhá šanca na život, nenechajte si ujsť jej tretiu sériu. Budúce nevesty sa môžu inšpirovať pri Svadbe snov a Kráľa popu Michaela Jacksona si môžete päť rokov od jeho nečakanej smrti pripomenúť v dokumente This Is It.


BRATISLAVA/ TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti