Šoubiz

Najkrajším Slovákom je sexy vojak Adam!

Adam Bardy.jpg

Zvíťazil v súťaži Mister Manhunt Slovakia 2014.

Slovensko už pozná aj najkrajšieho muža. V piatok sa ním stal 20-ročný Adam Bardy, študent Akadémie ozbrojených síl v Liptovskom Mikuláši. Porota v zložení Marianna Ďurianová, Patrícia Vitteková, Eva Jablonská a víťaz medzinárodnej súťaže Manhunt International Peter Menky vybrala spomedzi desiatich finalistov práve jeho.

Zdroj: Facebook/ FashionTV Czech&Slovak

Vďaka tomu bude Adam našu krajinu reprezentovať na medzinárodnom finále. „Je to súťaž pre mladých chalanov, ktorí sa venujú športu, fitness, ktorí sa starajú o svoje telo. V tom som sa našiel – súťaž ma oslovila a preto som to skúsil. Ale od začiatku som vedel, že táto súťaž nie je len o tom, ako človek vyzerá, ale ako pôsobí, ako sa vyjadruje,“ povedal Adam pre pravda.sk.

Zdroj: Facebook/ FashionTV Czech&Slovak

Mladík, ktorý meria 188 centimetrov, ovláda angličtinu a francúzštinu. Práve prvý jazyk si mohol otestovať počas rozhovoru so špeciálnym hosťom večera modelkou Joannou Krupou. Táto kráska pochádza z Poľska, ale už roky žije a pôsobí v Amerike. Zažiarila v pánskych magazínoch a momentálne účinkuje v reality šou.


BRATISLAVA/ redakcia Šoubizu

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti