Šoubiz

Zažite Mattoni Kokteil Festival – kokteil plný zábavy a skvelej hudby!

01.jpg

Program festivalu hovorí naozaj všetko.

V nedeľu 22. júna máte vďaka TV Markíza možnosť byť súčasťou večera plného skvelej hudby, zábavy a finále v miešaní najlepších nealkoholických koktejlov sveta.

V centre Prahy sa koncom júna odohrá ďalší ročník Mattoni Kokteil Festivalu. Priamo pred zrakom publika namiešajú najlepší barmani sveta svoje netradičné nealkoholické kokteily, a pokúsia sa získať titul majstra sveta v prestížnej súťaži Mattoni Grand Drink.

Zdroj: PR Mattoni Kokteil Festival.

TV Markíza bude samozrejme pri tom, aby jej diváci mohli zažiť tú neuveriteľnú atmosféru. Záznam podujatia začne o 23:00 hod.

Program festivalu hovorí naozaj všetko. Svoje si v ňom nájdu vyznávači zdravého životného štýlu aj fanúšikovia kvalitnej hudby. Tešiť sa môžete na živé vystúpenia najlepších slovenských a českých kapiel a hudobníkov. Svoje hity zahrajú No Name, Miro Žbirka, Vojta Dyk & B-Side Band, Chinaski, MIG 21, Ewa Farna alebo Debbi a Lipo.

Večerom bude sprevádzať Leoš Mareš, ktorý na pódiu privíta šesť známych osobností - Jakuba Koháka, Maroša Kramára, Josefa Váňu, Ewu Farnu, súrodencov Valentových a Táňu Kuchařovú.

Zdroj: PR Mattoni Kokteil Festival.

Všetci vystúpia ako tzv. „patróni" súťažiacich barmanov, aby im boli nielen oporou, ale zároveň aj „parťákom" na pódiu. Užite si večer plný hudby, celebrít a zábavy s Mattoni! Pozerajte sa 22.júna o 23:00 hod. na TV Markíza.

Viac informácií na www.koktejlfestival.sk.


BRATISLAVA/ PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.