Veľká zmena v živote slovenskej topmodelky. Prezradil ju úsmev

Na prvý pohľad je vidieť, že žiari šťastím.

Najúspešnejšia slovenská modelka už nie je single. Michaela Kocianová priznala pre český portál super.cz, že sa po rozchode s britským finančníkom Arranom Yentobom stretáva s novým mužom. Aj z fotiek zo sociálnych sieti je na prvý pohľad vidieť, že žiari šťastím a že je spokojná.

Identitu jej novej známosti zatiaľ odtajniť ale nechcela. Ich vzťah je totiž iba na začiatku.

„S niekým sa stretávam, je to príjemné a milé. Ak z toho niečo bude, budem veľmi rada. Zatiaľ to ale nechcem zakríknuť," povedala pre super.cz. Miša okrem novej známosti tiež priznala, že chcela mať v živote zmenu, a preto sa rozhodla presťahovať z Londýna.

Zdroj:Instagram/michaelakocianova

Momentálne je jej domov romantický Paríž. „Som tu spokojná. Vždy som sem jazdila iba za prácou. Teraz som sa rozhodla opustiť Londýn a Paríž mi prišiel ako dobrá voľba. Netvrdím, že tu budem nadobro. Predsa by som musela perfektne ovládať francúzštinu, čo je tu základ, ale pár mesiacov sa tu určite zdržím," priznala.

Topmodelka sa odsťahovala z Veľkej Británie napriek tomu, že jej nová známosť žije v Londýne. Podľa jej slov ju v tomto rozhodnutí podporil, keďže chcela sama od seba zmeniť prostredie. Napriek diaľke, ktorá ich rozdeľuje, sa vídajú často a takto im to vyhovuje.

Miške teda držíme v súkromí palce.

Zdroj: Instagram/michaelakocianova

BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Michaela Kocianová

Dôležité udalosti