Šoubiz

Tento status s fotkou oklamal milióny ľudí!

gosling2.jpg

Všetci uverili tomu, že sa známy herec stal otcom.

Na fanpage amerického herca Ryana Goslinga na Facebooku, ktorú sledujú tisíce ľudí, sa objavil status s fotografiou, ktorý fanúšikov informoval o tom, že hviezda sa stala otcom. Konkrétne v ňom bolo napísané:

"Dnes je Deň otcov. Rozhodol som sa vám rozpovedať príbeh o tom, ako som sa stal otcom. Tento malý chlapček mal len deväť mesiacov, keď som sa stal jeho otcom. S jeho mamou sme boli vynikajúci priatelia. Podľahla však rakovine a ja som jej sľúbil, že sa oňho postarám. Rozhodol som sa, že sa skutočne stanem jeho rodičom. Priniesol mi do života toľko radosti. Znamenal pre mňa všetko. Rok po adopcii sa však ozval jeho biologický otec, že ho chce späť. Samozrejme, že som oňho bojoval, ale on vyhral. Za ten rok mi ukázal, aká je láska bezpodmienečná. Mali by sme sa na chvíľu zastaviť a uvedomiť si, akí sme vďační za naše deti a deti by zase mali byť vďačné za svojich rodičov. Čo som sa však najviac naučil je to, že každé dieťa potrebuje lásku."


K statusu bola dokonca pridaná aj fotografia herca s malým bábätkom. Ide ale o podvod, ktorému uverili milióny ľudí po celom svete. Status sa totiž začal šíriť po sociálnej sieti rýchlosťou svetla. Najmä u žien si herec týmto "skutkom" získal ešte väčšie sympatie. 

Zdroj: SITA

Samotný Ryan Gosling sa k tomu ale nevyjadril. Na Facebooku dokonca nemá ani len oficiálnu fanpage. Ako sa neskôr ukázalo, admin chcel upozorniť na tričká s Ryanom Goslingom, aby zvýšil ich predaj. Po článkoch v zahraničných médiách o tom, ako podviedol ľudí, status zo stránky zmizol.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.