Dara Rolins ukázala veľké srdce: Na jednom pódiu s bývalou láskou

Na toto prekvapenie jej fanúšikovia nikdy nezabudnú!

Dara Rolins neklamala a absolútne nesklamala. Po 10 rokoch usporiadala vianočný koncert vo Forume Karlín v Prahe, a tak, ako avizovala, bolo to naozaj veľkolepé. Speváčka okrem prekrásneho spevu vyrazila fanúšikom dych nezabudnuteľnou šou, ktorú v našich končinách len tak neuvidíte.

Dvoje krásnych šiat od dvornej krajčírky, niekoľko hostí, medzi ktorými nechýbali Monika Bagárová, Dan Bárta či Tonya Graves, tradičné vianočné pesničky v novom šate, latino párty či overená klasika, ktorá naháňala ľuďom zimomriavky.

Zdroj:Instagram/forum_karlin

Tie mala nie raz počas koncertu aj samotná Dara. Asi najdojemnejšia chvíľa nastala pri pesničke Ďaleko mi neuleť, ktorú kedysi naspievala pre dcéru Lauru, počas ktorej sa na veľkoplošnej obrazovke premietali súkromné zábery, medzi ktorými nechýbali ani spomienky na jej veľmi blízku kamarátku Evičku, ktorá už, žiaľ, nie je medzi nami. V tej chvíli slzy neudržala ani Dara.

Nie slzy, ale veľký úsmev na perách mala, keď sa na pódiu objavil jej bývalý partner a otec Loly, Matej Homola, s ktorým sa vrúcne zvítala a predstavila ho publiku ako jedného z najdôležitejších ľudí v živote. V tom momente bolo všetkým jasné, že odpustenie jej určite nie je cudzie. Práve naopak. S Matejom si strihli aj duet.

Aj keď nám Darča pri prípravách prezradila, že mala pred týmto koncertom trému, tak teraz musí byť určite spokojná. Ľudia v sále sa totiž postavili na nohy minimálne päťkrát a potleskom rozhodne nešetrili.

Pozrite si zábery, ktoré ľudia zdieľali na sociálnych sieťach. Tie hovoria za všetko.

Zdroj:Instagram/78katie_

Zdroj:Instagram/78katie_

Zdroj:Instagram/78katie_

BRATISLAVA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Dara Rolins

Dôležité udalosti