Andrea Verešová obeťou krádeže. Okradli aj jej deti

Laura Longauerová
Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

Pár dní po Vianociach prišlo k nepríjemnému incidentu.

Andrea Verešová patrí k vždy dokonale nastajlovaným ženám československého šoubiznisu a keďže s celou rodinou miluje zimné športy, dokonalá výbava nechýba ani na svahu. Andrea je kráľovnou svahu a pravidelne preto strháva na seba pozornosť.

Tentoraz však má rodina zo svahu negatívnu skúsenosť. Andreu i jej rodinu totiž okradli. "Tak nás včera prekvapili zlodeji a ukradli nám obľúbené lyže a deťom snowboardy, takže nemajú na čom trénovať. Nikdy by som nič podobné neurobila, pretože verím, že všetko sa v živote vráti a karma je len jedna. Zlodejom želám, aby boli šťastní a snáď si na tých ukradnutých lyžiach neublížia a nič nezlomia," vysvetľuje Andrea v príspevku na Instagrame.

Napriek tomu si aj v nepríjemnej situácii zachovala chladnú hlavu. "Napriek tomu, že nám naša zimná výbava bude chýbať, uvedomujem si, že sú aj horšie veci. A nenechám sa od našej lásky k zimným športom a lyžovaniu len tak odradiť." Jej deti, Vanessu a Daniela, čakajú o týždeň preteky a budú si preto musieť zvykať na nové snouboardy.

Andrea súcití so športovcami, ktorí nemajú toľko finančných prostriedkov, lebo ani oni sa nevyhnú zlodejom. "Bohužiaľ, sú ľudia a rodiny, ktoré na zimnú výbavu musia dlho šetriť a je strašné, že ich niekto len tak okradne a preto nemôžu ich deti športovať," dodala. Pod príspevkom sa následne strhla diskusia tých, ktorí majú rovnaké skúsenosti.

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

Anread je kráľovná svahu:

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

S manželom a deťmi:

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

BRATISLAVA/markiza.sk, nb

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti