Šoubiz

Konečne slobodná! Jennifer Lopez sa rozvádzala tri roky

20060607_042533_CJP101.jpg
Zdroj: SITA

Dvojica oznámila rozchod ešte v júli 2011.

Americká speváčka Jennifer Lopez a jej manžel, spevák Marc Anthony sa tri roky po rozchode rozviedli. Dvojica sa dohodla na striedavej starostlivosti o ich deti - šesťročné dvojčatá Maximiliana Davida a Emme Maribel, pričom u Anthonyho budú vždy sedem dní v mesiaci.

Zdroj: SITA

Štyridsaťštyriročná rodáčka z newyorského Bronxu sa s expartnerom dohodla aj na detailoch o starostlivosti počas školských prázdnin, narodenín a sviatkov. Taktiež obaja súhlasili, že budú svojich potomkov chrániť pred bulvárnymi fotografmi.

Lopez a Anthony začali spolu chodiť v januári 2004, pričom o päť mesiacov neskôr sa zosobášili. Vo februári 2008 sa im narodili spomínané dvojčatá. Dvojica oznámila rozchod v júli 2011 a v apríli nasledujúceho roku podal Anthony žiadosť o rozvod.

Pre speváčku je to už tretie skrachované manželstvo, keďže v minulosti bola vydatá za čašníka Ojaniho Nou a tiež za choreografa Crisa Judda. Chodila i s rapperom Puff Daddym či hercom Benom Affleckom. Naposledy bol jej partnerom tanečník Casper Smart.

USA/ SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.