Šoubiz

Klip pre všetkých chlapov, ktorí sú pod papučou!

pod papucou.jpg

Pozrite si novinku od Rakbyho.

Novinku z minuloročného albumu Fresh predstavil vo veľkom štýle raper Rakby. Pieseň nesie názov Pod papučou a nie je ťažké uhádnuť, komu je venovaná a o kom je. „Od začiatku som cítil, že tento song je výnimočný a vedel som, že musí mať silný vizuál. Dal som teda postaviť v ateliéri špeciálnu scénu, pozval najlepšiu tanečnú skupinu u nás a pripravili sme podľa mňa absolútne jedinečný „neslovenský" videoklip," povedal raper.

Zdroj: Michal Petrík

"Vždy som chcel mať takýto videoklip, asi som čakal už len na správnu skladbu a Pod papučou ňou rozhodne je. Nebudem klamať, stálo to kopu peňazí, ale z výsledku som nadšený a verím, že aj ľudia ho ocenia," doplnil.

Zdroj: Michal Petrík

V sexi videoklipe neprehliadnete dievčatá z tanečnej skupiny Ladylicious, ktoré svoju úlohu splnili dokonale. Jednu z nich má dokonca mladý interpret doma, no ako sám tvrdí, pod papuču ho nedostane.

"Skladbu som napísal všetkým tým kamošom, ktorí nemôžu chodiť s chalanmi von, lebo im to ženy, frajerky zakazujú. Myslím, že každý si tam nájde niečo zo svojho života. Ja s tým problém nemám, preto si môžem dovoliť ostatných takto provokovať," smeje sa.


BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.