Meghan a Harry si odchodom z rodiny zavarili: Všetko bolo vraj inak

Ukraine(1).jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Buckinghamský palác vydal stanovisko, ktoré naznačuje poriadne nejasnosti v rodine.

Kráľovská rodina je podľa zdroja z paláca, ktorý informoval v stredu večer viaceré britské denníky, hlboko sklamaná z kroku, ktorý podnikli princ Harry a vojvodkyňa Meghan a o ktorom vraj vopred nevedeli a dozvedeli sa to až z televízie. Nazvali ho 'Megxitom', inšpirovaným Brexitom.

Manželia sa v stredu večer rozhodli verejne oznámiť, že sa vzdávajú úlohy vysoko postavených členov kráľovskej rodiny a budú pracovať, aby boli finančne nezávislí a taktiež budú tráviť čas striedavo v Spojenom kráľovstve a Severnej Amerike. To všetko vraj so súhlasom jej veličenstva.

O tom, že o radikálnom rozhodnutí svojho vnuka kráľovná vedela vopred, však teraz všetci pochybujú. Buckinghamský palác totiž vydal oficiálne vyhlásenie, v ktorom sa píše, že 'Diskusie s vojvodom a vojvodkyňou zo Sussexu sú len v počiatočnom štádiu. Palác rozumie ich túžbe zaujať iný prístup, ale sú to komplikované problémy, ktoré si vyžadujú určitý čas na prekonanie'.

TIP: Šokujúce rozhodnutie. Meghan a Harry končia s kráľovskými povinnosťami!

Po tomto stanovisku vyšli viaceré články, v ktorých sa píše, že kráľovská rodina, ako napríklad princ Charles či princ William, sa dozvedela o odchode Harryho a Meghan až z televízie. Zdroj z paláca pre MailOnline tvrdí, že boli z toho hlboko sklamaní a radikálne rozhodnutie urobili bez diskusie s rodinnými členmi. Dokonca uviedli, že kráľovná Alžbeta II. zúri.

Podľa MailOnline sa manželia rozhodli definitívne osamostatniť počas šesťtýždňového pobytu v Kanade, z ktorého sa len nedávno vrátili späť do Londýna. Ako bude vyzerať ich budúcnosť, či sa im podarí presadiť si slobodu, to zjavne ukáže až čas.

LONDÝN/Šoubiz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Meghan a harry

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.