Trpké priznanie Justina Biebera. Je nevyliečiteľne chorý

Aký darček kúpite človeku, ktorého nepoznáte? Stano a Gabika sa s tým popasovali
https://videoarchiv.markiza.sk/video/svadba-na-prvy-pohlad/bonus/5881-svadba-na-prvy-pohlad-bonusy-1-svadobne-dary-gabiky-a-stana Zdroj: Instagram/justinbieber

Spevákova spoveď šokovala svet.

Justin Bieber je opradený škandálmi od svojej puberty. Vyrastal pred kamerou, už ako dieťa zarábal milióny a keď sa konečne oženil, fanúšikovia dúfali, že sa upokojil. Napriek tomu, jeho nezdravá vizáž často spôsobovala, že si z neho ľudia v komentároch uťahovali a zlú pleť prisudzovali drogám.

Teraz Justin všetkých prekvapil, keď vyšiel s pravdou von. "Kým množstvo ľudí hovorí, že vyzerám zle, som na drogách a podobne, nevedia, že mi nedávno diagnostikovali lymskú boreliózu a nielen to, prekonal som aj mononukleózu, čo ovplyvnilo moju pokožku, funkcie mozgu, energiu a celkové zdravie," priznal Bieber.

Spevák plánuje všetko podrobne vysvetliť v krátkom dokumente, ktorý čoskoro zverejní na Youtube. "Zistíte, ako bojujem a darí sa mi. Bolo to ťažkých pár rokov, ale dostávam správnu liečbu, ktorá mi s touto nevyliečiteľnou chorobou pomáha," dodal 27-ročný spevák, ktorý je šťastný, že mu lekári konečne stanovili správnu diagnózu. Nejaký čas to totiž trvalo.

Borelióza je ochorenie, ktoré sa najprv prejavuje vyrážkami po uštipnutí hmyzom, následne prechádza do ťažšie liečiteľných fáz. Keď sa ochorenie nelieči, môže sa stať chronickým, pričom oslabuje celý organizmus a postihuje ktorýkoľvek systém.

Týmto príspevkom Justin priznal fanúšikom svoj zdravotný stav:

Zdroj: Instagram/justinbieber

Justin s manželkou Hailey:

Zdroj: Instagram/justinbieber

LOS ANGELES/Šoubiz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Justin Bieber

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.