Šoubiz

Pamätáte si moderátorku SuperStar? Toto sú jej nové silikónové prsia

zorka3.jpg
Zdroj: Prask.nova.cz/ Lenka Hatašová

Zorka Hejdová sa chcela cítiť viac žensky.

V Česku dobre známa moderátorka Zorka Kepková, dnes už Hejdová, sa u nás dostala do povedomia vďaka šou SuperStar, ktorú moderovala spolu s Romanom Juraškom. V televízii Nova uvádza Snídaně s Novou. 

Zdroj: Prask.nova.cz/ Lenka Hatašová

Zorka zatúžila po výraznejšom a plnšom dekolte. Rozhodla sa preto pre silikóny. Presvedčili ju aj informácie od lekárov, že implantáty nemajú vplyv na budúce tehotenstvo, čoho sa najviac obávala.

"Prekvapil ma hladký priebeh rekonvalescencie. Nemám takmer žiadne obmedzenia. Po operácii to samozrejme bolí, ale nie je to nič, čo by sa nedalo vydržať a výsledok stojí za to!" povedala moderátorka pre prask.nova.cz. 

Zdroj: Prask.nova.cz/ Lenka Hatašová

Neurobila to preto, že by mala komplex z dospievania. "Netrápila som sa, že mám malé prsia, aj keď som ich malé mala. Skôr mi prekážali tie úplne obyčajné ženské veci. Keď si kúpite krásne šaty s výstrihom a potom zistíte, že dekolt na vás vôbec nevyzerá tak, ako by ste obdivovali v časopise. Prečo si pomáhať push upkou, keď žijeme v moderných časoch, kde je možnosť pomôcť si už bežnou plastickou operáciou," vysvetlila. 

Zdroj: Prask.nova.cz/ Lenka Hatašová

Zorka túžila po poprsí, ktoré bude vyzerať prirodzene. O presnej veľkosti nepremýšľala. "U pacientky sme zvolili guľaté implantáty veľkosti 33 milimetrov, stredný profil. Zorka mala dostatok vlastného tkaniva a v takých prípadoch guľatý implantát, pokiaľ ho vkladáme pod sval, vyzerá veľmi prirodzene a navyše pekne vyplní dekolt," povedal lekár Zdeněk Pros pre prask.nova.cz.ČESKÁ REPUBLIKA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.