Zverejnili rodný list dcérky Cameron Diaz: Odhalil mnohé detaily

Jennifer Aniston
Zdroj: Profimedia.sk

Bývalá herecká hviezda sa začiatkom roka stala mamou.

Cameron Diaz (47) a Benjimu Maddenemu (40) sa podarilo všetkým veľmi milo prekvapiť, keď sa na sociálnych sieťach podelili s fanúšikmi o radostnú správu, že sa stali rodičmi dcérky Raddix. Dvojica tak urobila 3. januára a okrem slov plných emócií dodali, že cítia silnú potrebu chrániť jej súkromie, a tak nebudú zverejňovať ani jej fotky, ani ďalšie informácie.

Portálu The Blast sa však poradilo získať rodný list dcérky hviezdneho páru, ktorý odhalil hneď viaceré detaily. Raddix má dve stredné mená - Chloe Wildflower, na svet sa vypýtala 30. decembra 2019 presne o 13.58 h v losangelskom Cedar's Sinai Medical Center.

Okrem mien rodičov v rodnom liste figuruje aj kolónka "vzťah k dieťaťu", kde je uvedená "plná moc". Podpis tretej osoby, ktorá je pravdepodobne náhradnou matkou prípadne matkou, ktorá poskytla dieťa na adopciu, je prekrytý čiernym obdĺžnikom. Dotyčná osoba dokument podpísala 3. januára a teda v deň, kedy bývalá herecká hviezda a gitarista Good Charlotte oznámili, že sa stali šťastnými rodičmi.

Zdroj: Instagram/benjaminmadden

Zdroj: Instagram/benjaminmadden

LOS ANGELES/Šoubiz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Cameron Diaz

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.