Meghan a Kate v ten istý deň na verejnosti: Už sa nedajú ani porovnať

Televízne noviny
Zdroj: Profimedia.sk

Majú rovnaké tituly, no ich život je už diametrálne odlišný.

Obidve sú vojvodkyne, no každá má už úplne iný život. Kým kedysi s radosťou porovnávali vojvodkyňu zo Sussexu s vojvodkyňou z Cambridge, keď sa objavili bok po boku na verejnosti, dnes by to šlo už len veľmi ťažko.

Jej kráľovská radosť

Meghan po Megxite prišla o oslovenie Jej kráľovská výsosť, no Briti to ihneď vtipne nahradili oslovením Jej kráľovská radosť. Z bývalej herečky sa totiž razom stala uvoľnená, usmiata "obyčajná" žena, ktorá namiesto šiat a kostýmov vyťahuje zo šatníka legíny, turistické topánky a športové bundy.

V pondelok ju paparazzi zachytili na prechádzke v parku Horth Hill vo Vancouveri, ako sa prechádza so synom Archiem v nosiči, keďže potrebovala mať voľné ruky pre dvoch psíkov, ktorých venčila.

(fotky si preklikajte pravou šípkou)

Zdroj:Instagram/anchormediang

Manželku princa Harryho sprevádzali aj dvaja ochrankári, s ktorými sa počas prechádzky rozprávala. Stále sa ešte nevie, či ochranku pre manželov a ich syna, ktorá stojí ročne okolo troch miliónov libier, budú platiť britskí alebo kanadskí daňoví poplatníci.

Meghan sa síce na záberoch usmievala od ucha k uchu, no ľudia si myslia, že podobné pocity radosti práve neprežíval jej osemmesačný syn. Na fotkách je totiž vidieť, že ju nosič pre bábätko príliš neposlúchal a vyzeralo to tak, že jej Archie z neho vypadne.

Jej kráľovská výsosť

V ten istý deň, no na inom kontinente sa na verejnosti objavila aj vojvodkyňa z Cambridge. Kate a princ William boli hostiteľmi recepcie pri príležitosti britsko-afrického investičného summitu v Buckinghamskom paláci.

Na rozdiel od Meghan si nemohla dovoliť zo šatníka vytiahnuť legíny či sveter, ale na recepciu sa musela patrične pripraviť. Oblečené mala červené flitrované šaty v hodnote 410 libier, ku ktorým zvolila topánky aj doplnky rovnakej farby.

Ako vždy, nielen svojím výzorom, ale aj správaním bola naozaj oslnivá. Kate zjavne pri sobáši s princom jasne vedela, čo ju čaká a čo sa od nej vyžaduje a svoju úlohu v kráľovskej rodine zvláda výborne.

Zdroj: Profimedia.sk

Princ opustil kráľovstvo

A kým manželia William a Kate hostili významné osobnosti v Buckinghamskom paláci, princ Harry sa už ako obyčajný cestujúci presúval za svojou manželkou a synom do Kanady, aby tam všetci traja začali nový život, ktorý im s požehnaním odobrila aj samotná kráľovná Alžbeta II.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Harry priletel do kanadského Vancouveru o 19.00 h miestneho času a na tamojšom letisku ho čakalo vozidlo, ktoré ho odviezlo na vnútroštátny let do mesta Viktória, kde so svojou rodinou strávil posledné dva mesiace.

Prominentný pár by si podľa miestnych médií rád zaobstaral dom na pláži vo Vancouveri či prípadne v Toronte, kde Meghan pred sobášom žila niekoľko rokov počas toho, ako hrala v seriáli Suits.

Zdroj: Profimedia.sk

MONTREAL/Šoubiz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Meghan a harry

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.