Nový imidž! Takto ste Rytmusa ešte nevideli

Biatlonistka Kaisa Mäkäräinenová oslavuje v cieli pretekov s hromadným štartom v Oberhofe.
Zdroj: Instagram/rytmusking

Raper prekvapil svojich fanúšikov.

Patrik Rytmus Vrbovský, ktorý je už viac ako 20 rokov legendou slovenského rapu, má aj veľký zmysel pre humor, čo teraz potvrdil opäť. Spojil sa s youtubermi Matejom Zrebným a Lukášom Frlajsom a v ich najnovšom videu stvárnil dve postavy.

Témou tohto videa sú typy kamarátov, takže rapera uvidíte ako neplatiča aj otravného fejkera. V úlohe neplatiča má navyše svetlú parochňu s ofinou, čo vyvolalo výbuchy smiechu nielen u aktérov, ale aj v rámci štábu. Blond hriva bola nápadom samotného Rytmusa.

A ako došlo k tomu, že sa youtuberi spojili s raperom? "Stretli sme sa na jednom večierku, kde sme sa dali viac do reči a skončilo to pri tom, že by Paťo mohol niekedy prísť. Konverzácia pokračovala viac dní a ja som vedel, že má Paťo reálny záujem. Sám od seba mi písal rôzne typy, čo by sme mohli natočiť a nakoniec sa podarilo," hovorí Matej Zrebný.

A aký je Rytmus herec? "Čo sa týka prístupu, bolo vidieť, že mu na tom záleží a neprišiel si to len odbiť. Scény sme prechádzali viackrát, až kým to nebolo ono," dodáva youtuber. A toto je výsledok:

 

Fotky z nakrúcania nájdete v galérii.

BRATISLAVA/markiza.sk, nb

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Lukáš Frlajs

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.