Šoubiz

Druhá anglická vypaľovačka slovenskej speváčky Michaelly

Michaella
Zdroj: Pavol Delej

Leto si chce užiť plnými dúškami.

Po prvej anglickej skladbe Stop, prichádza speváčka Michaella s letnou novinkou Summer Mood. Je hravá, veselá a pozitívna. „Skladba vznikala v štúdiu, kde šéfom zvuku a kvality je Randy Gnepa. Toto nie je môj prvý letný singel, a preto som presne vedela o čom bude," povedala nám Michaella.

Zdroj: Pavol Delej


Pieseň je o letnej nálade, slnku, daždi, o ľuďoch a o tom, ako by sme mali milovať život. „K tejto skladbe nakrúcame klip. Mám za sebou už nejaké tie letné klipy a tento sa bude niesť v absolútne mojom štýle, tak ako všetky ostatné."

Zdroj: Pavol Delej


„Myslím si, že klip točený v lete má byť jednoduchý, žiadne strojené veci, voľný priebeh, jednoduchý príbeh, ľudia s úsmevom. V klipe sa objaví viac ľudí, ktorí so mnou túto náladu zdieľajú a ja sa už teraz teším," hovorí prešovská speváčka.

Zdroj: Pavol Delej


V priebehu dvoch troch týždňov by mal byť hotový, sú však odkázaní na počasie. „Niektoré časti sú nakrútené v Belgicku, ale viac k tomu prezradím, až keď bude hotový," dodáva Michaella.

Zdroj: Pavol Delej


Leto je plné festivalov, Michaella je s kapelou neustále na pódiu a rozhodne sa nenudí. V prvom rade je mama a o program má každú minútu postarané. Keď je to len trocha možné, na koncertoch jej robí spoločnosť syn Denyell. Aj on je totiž milovníkom hudby.


PREŠOV/A. Leitmannova

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.