Takto začínali Susedia! Pozrite si úplne prvú scénku spred 20 rokov

Ilustračná snímka.
Zdroj: TV Markíza

Nikto vtedy netušil, že vznikol slovenský fenomén.

Peter Marcin a Andy Kraus oslavujú v tomto roku dvadsiate výročie úspešnej vzájomnej spolupráce. A k dvom dekádam na scéne si môžu gratulovať aj ich dve najznámejšie postavy František Stromokocúr a László Komárom.

Andy s Petrom sa rýchlo dostali do širokého povedomia verejnosti prostredníctvom zábavnej rozhlasovej relácie a v nej sa pred 20 rokmi objavila aj krátka scénka, ktorá priviedla k životu svojrázne postavičky poľovníka poskytujúceho telefónne poradenstvo a popleteného Maďara.

Nikto v tom čase netušil, že o pár rokov neskôr vznikne z týchto scénok slovenský televízny fenomén. Aká bola úplne prvá scénka, z ktorej nakoniec vznikli kultoví Susedia? Obaja autori si ju prednedávnom opäť zopakovali. Pozrite si, ako vlastne vyzeral zrod legendárneho sitkomu!

Historicky prvá scénka Stromokocúra a Lászla

Peter a Andy v tomto roku oslavujú 20 rokov úspešnej spolupráce a rovnaké jubileum tak majú aj ich 2 najúspešnejšie postavy - František Stromokocúr a László Komárom :) Prednedávnom si páni opäť zahrali ich historicky prvú scénku, ktorá pôvodne vznikla ešte pre reláciu Twister na Rádiu Twist a mala telefonickú formu :) Tak si poďme spolu zaspomínať a zabaviť sa :)

Uverejnil používateľ Susedia Pondelok 10. februára 2020

zdroj: facebook.com/susediamarkiza

BRATISLAVA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Susedia

Dôležité udalosti