Bieberovci potešili fanúšikov skvelou novinkou: A to ešte nie je všetko!

Ilustračná snímka.
Zdroj: Facebook/Justin Bieber

Pred fanúšikmi nechcú mať žiadne tajnosti.

Možno je to spôsobené aj nečakanou domácou karanténou, ale Bieberovci sa rozhodli, že o súkromie sa podelia s fanúšikmi. Čo by bolo osobnejšie ako vlastná reality šou. Vďaka nej bude mať ktokoľvek možnosť nazrieť do života jedného z najslávnejších párov na svete.

Vzťah Justina a Haley sledujú milióny ľudí a teraz sa dozvedia, ako to u nich doma naozaj vyzerá. Reality šou, ktorú majú vo vlastnej réžii, vysielajú priamo na Facebooku, kde si každý môže pozrieť jednotlivé diely zadarmo. Justin sľúbil verejnosti, že odhalí aj intímne zábery.

TIP na článok: Fanúšikovia Twilightu sa po rokoch dočkali tej najlepšej správy!

V prvej časti sa fanúšikovia dozvedia, prečo sa pár v minulosti rozišiel

Jednotlivé časti sú postavené na manželských debatách, stretnutiach s priateľmi ako aj na každodenných aktivitách. Premiérová časť bola odvysielaná v pondelok na Justinovom Facebooku. Reality šou sa skladá z 12 epizód, ktoré natočia pomocou GoPro kamier.

Prvá časť odhalila ich najromantickejšie momenty, ale aj to, prečo sa rozišli a čo boli najťažšie momenty v ich živote. Keď sa Haley vo videu opýta Justina, čo považuje za najťažšie na manželstve, on odpovedá, že sa musí naučiť menej žiarliť a zapracovať na odpúšťaní. Už aj podľa prvej časti to vyzerá tak, že Bieberovci odhalia svetu viac, ako plánovali.

zdroj: Facebook/JustinBieber

USA/kf

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Justin Bieber

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.