Šoubiz

Julia Roberts je manipulatívna mrcha. Tvrdí jej sestra v liste na rozlúčku

julia a segra.jpg

List ukázal súdu jej snúbenec.

Nevlastná sestra Julie Roberts spáchala 9. februára samovraždu. Užila nadmerné množstvo liekov na predpis a ľahla si do plnej vane. Utopila sa. Mala len 37 rokov. Celý život vinila zo svojho nešťastného života práve hollywoodsku hviezdu. Nancy Motes nechala aj list na rozlúčku, v ktorom Juliu a vlastnú matku obvinila z toho, že upadla do najhlbšej depresie. 

Zdroj: Twitter

Bývalá asistentka produkcie seriálu Glee napísala: "Ak sa mi niečo stane, moja matka a tzv. súrodenci nedostanú nič. John si môže vziať, čo len chce." Narážala na snúbenca Johna Dilbecka, ktorý teraz na súde bojuje o majetok po priateľke práve s jej sestrou a matkou Betty. "Julia sa pokúsila manipulovať s Nancy a všetko chcela ovládať," tvrdí John. 


"Trpela som depresiou celý život, ale ešte nikdy to nebolo také zlé. Každé ráno som sa rozplakala, pretože som sa vôbec zobudila," píše Nancy v liste, v ktorom priateľovi odkázala, že bol jej životnou láskou. Práve túto časť zverejnil jej snúbenec. Ďalšie dva listy pre Juliu a matku ostali v súkromnom archíve. 

Nancy ďalej prosila o odpustenie a ospravedlnila sa. Vraj je len odpad a rodine bude bez nej lepšie. 

Zdroj: Profimedia.sk

Ešte pár dní pred samovraždou pourážala Juliu na sociálnej sieti, kde napísala, že Roberts nie je také zlatíčko, za aké ju všetci majú. "Nie je ani dobrá herečka a dúfam, že je šťastná, ako mi po**** život. Vlastná rodina ma opustila," napísala na Twitter.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.