Barbora Piešová v tom má jasno! Kde sa vidí v budúcnosti?

Nová víťazka speváckej šou SuperStar má veľké plány.

Talentovaná speváčka si plnila sen. Vďaka speváckej šou sa zviditeľnila a môže sa venovať aj vďaka výhre tomu, čo najviac miluje. Barbora nielen výborne spieva, ale hrá aj na gitare a klavíri. Po víťazstve je doslova na roztrhanie a nemala ešte čas ani na oddych. Týždeň po finále SuperStar sa opäť objaví na pódiu, aby podporila dobrú vec.

Barbora si zaspieva výnimočný duet s Mariánom Čekovským

Obidvaja sú umelcami telom aj dušou. Čeky v rozhovore prezradil, že s Barborou sa mu spolupracuje veľmi dobre, lebo sú si podobní. Speváčku sme stretli na generálnej skúške projektu Spolu pre Slovensko, ktorý chystá Televízia Markíza. Vďaka nemu diváci uvidia netradičné hudobné spojenia. Nová SuperStar nám porozprávala aj o svojich veľkých plánoch, ktoré chce dosiahnuť už v blízkej budúcnosti.

TIP na článok: Nečakaná spoveď Juraja Loja: Čo ho dostalo do úzkych?

Charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko odvysiela Televízia Markíza už v nedeľu (7. júna) so začiatkom o 20.30 h. Na divákov čaká bohatý program plný známych osobností, netradičných hudobných vystúpení, zaujímavých informácií, emócií a skvelej zábavy, ktorý má zároveň silný charitatívny rozmer.


Celým večerom bude divákov sprevádzať moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V rámci programu sa môžete tešiť na exkluzívne vystúpenie legendy slovenskej hudobnej scény, speváka Richarda Müllera, ktorý v televíznej premiére predstaví svoj nový singel s názvom Anomália. Svoj veľký hit Spolu divákom zaspieva jeden z najúspešnejších slovenských spevákov Adam Ďurica. Unikátnosť tohto večera podčiarknu aj hudobné vystúpenia v naozaj netradičných spojeniach, aké ešte diváci nemali nikdy možnosť vidieť. Speváčka Katarína Knechtová vystúpi s Jánom Kuricom zo skupiny Vidiek, Nela Pocisková v sprievode úspešného husľového virtuóza Filipa Jančíka, líder skupiny Desmod Mário "Kuly" Kollár si zaspieva s dosluhujúcou víťazkou SuperStar Terezou Maškovou, jej predchodkyňa Emma Drobná spojí svoje sily s jazzovou legendou Petrom Lipom. Svoje spevácke umenie predvedú aj herci Peter Brajerčík, Juraj Loj a vystúpi aj hudobník a porotca SuperStar, Marián Čekovský.


Zapojiť sa do finančnej zbierky a pomôcť tak obetiam koronakrízy môže naozaj každý, stačí zaslať darcovskú SMS správu v tvare: DMS (medzera) SPOLU na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Telekom. Mechaniku prijímania darcovských SMS správ zabezpečuje organizácia Fórum donorov.

BRATISLAVA/markiza.sk, kf

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Superstar

Dôležité udalosti