Šoubiz

Takto sme Victoriu Beckham nevideli. V gumákoch v záhrade!

viki3.jpg

Módna ikona dokáže odložiť lodičky.

Obálky svetového magazínu Vogue s Victoriou Beckham sa už nedajú ani zrátať. Šéfredaktorka Anna Wintour si módnu ikonu mimoriadne obľúbila. Bývalá Spajska tak zdobila nielen americké a anglické vydania, ale aj francúzske a mnohé iné. 

Zdroj: Vogue

Práve anglická verzia si ju opäť vybrala. Ale žiadne fashion fotenie v lodičkách nečakajte. Takto sme Victoriu ešte nevideli. Zapózovala v gumákoch v záhrade a ukazuje, že aj pri záhradkárčení môžete vyzerať pekne. 

Zdroj: Vogue

O pekné fotky sa postaral Patrick Demarchelier. Victoria sa v magazíne rozhovorila o mnohých veciach.

O tom, že už má 40 rokov: "Obzrela som sa späť a povedala som si, že má štyri úžasné deti, úžasného manželka, podnik, ktorému sa dobre darí. Tvrdo som pracovala a veľa som dosiahla. Nemyslím si, že by som mohla dosiahnuť viac...."

Zdroj: Vogue

Zdravý životný štýl: "Bola som na večeri v L.A. s Gwyneth Paltrow a Valentinom. Povedala som Gwyneth, že má úžasné telo a ona ma potom zoznámila s Tracey Anderson. Začala som, keď som čakala Harper a nie je to vôbec ľahké."

O manželovi Davidovi: "Bez Davida by som nebola tam, kde som. On mi dáva istotu, povzbudzuje ma v tom, čo robím. To isté robím preňho ja."VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.