Hamšíkova svadba: Novomaželia si budú užívať v tomto luxuse!

beladice2.jpg

Areál kaštieľa bude pre verejnosť uzavretý.

Svadba slovenského futbalistu Mareka Hamšíka z SSC Neapol, sa uskutoční zajtra v romantickom kaštieli v Beladiciach, ktorý dala v roku 1820 postaviť šľachtická rodina Jesenských. Marek a jeho priateľka Martina spečatia sedemročný vzťah obradom v kostole v rodnej Banskej Bystrici a potom sa presunú do Beladíc. 

Zdroj: SITA

Ako prezradil pre denník Plus JEDEN DEŇ jeden zo zamestnancov, v spomínaný deň bude celý areál pre verejnosť uzavretý. Viac ale povedať nemohol, pretože všetci podpísali zmluvu o mlčaní. 

Zdroj: Park Hotel Tartuf

Náklady na jedného svadobného hosťa vychádzajú okolo 100 eur. Ale v prípade Hamšíkovej svadby to môže byť pokojne viac. V takomto prípade by svadba mohla vyjsť aj na 20-tisíc eur. Marek a Martina majú pripravený svadobný salónik aj mladomanželskú izbu. 

Zdroj: Park Hotel Tartuf

Ako Hamšík prezradil denníku, obrúčky kúpili v Taliansku. Za koľko a z čoho sú vyrobené však nepovedal. Medzi hosťami by nemali chýbať Marek Sapara, Juraj Kucka a futbalistov manažér Juraj Vengloš. Prísť by mal aj hokejista Michal Handzuš. 

Informáciu o svadbe zverejnila obec Beladice aj na oficiálnej facebookovej stránke. Niektorí obyvatelia to aj okomentovali. "Super výber," napísala Zuzana. "Úžasné. Zasa nebude polka chotára spať. Kvôli ich debilnej hlučnej hudbe," napísal Marek.

BELADICE/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti