Šoubiz

Dopichané ruky od ihiel, závislá od heroínu. Najhoršie zábery Angeliny Jolie

drogy angelina.jpg

Herečku dobehla divoká minulosť.

Herečka Angelina Jolie je dnes pre mnohé ženy vzorom dokonalosti. Krásna hviezda je matkou šiestich detí, z toho tri sú adoptované. Roky sa venuje charite a je ambasádorkou UNICEFU. Mnohí už ale zabudli na to, že herečka bola kedysi veľkou divoškou a neobišli ju ani drogy. 


Magazínu National Enquirer sa ozval drogový díler Franklin Meyer, ktorý mal v 90- rokoch zásobovať Angelinu drogami. Šesťdesiatosemročný obchodník s drogami sa rozhodol poriadne zarobiť a bulvárnemu plátku poskytol svedeckú výpoveď aj s video, na ktorom je herečka zachytená v citlivej situácii.

"Angie bola mojou klientkou niekoľko rokov. Predával som jej heroín a kokaín. Jedného dňa mi zavolala, aby som jej priniesol drogy do apartmánu. V tom čase som si práve kúpil kameru a rozhodol som sa, že ju vezmem so sebou," povedal díler.

"Keď som prišiel, dal som jej drogy a ona mi dala peniaze. Vyzerala strhane a po celých rukách mala vpichy od ihiel," opísal herečku Franklin. Opýtal sa jej, či ju môže nakrúcať, ale Angeline to bolo jedno. Začala mu rozprávať svoje sexuálne zážitky.

Jej manžel Billy Bob Thorton, s ktorým v tom čase začala randiť, bol vraj "veľký ako kôň". Magazín zverejnil aj fotografie z videa, na ktorých vyzerá herečka skutočne zle. Kto vie, ako celá kauza ovplyvní herečkin terajší rodinný život s Bradom Pittom.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.