Šoubiz

Ďalšia živá Barbie je z Ukrajiny. Vraj bez jedinej plastiky

alina4.jpg

Valeria Lukyanova má konkurenciu, ale prirodzenú!

Zoznámte sa s chodiacou, rozprávajúcou, živou bábikou Barbie, ktorá tvrdí, že svoj vzhľad nemusela meniť pomocou plastických operácií. Alina Kovaľevskaja z Ukrajiny sa stala hviezdou na YouTube. Dvadsaťjedenročná blondínka tvrdí, že nemá za sebou žiaden zákrok. "Od puberty som milovala menenie imidžu. Začala som v 13-tich. Vždy som rada skúšala niečo nové. Teraz mám imidž Barbie. Veľké oči, malý noštek a plné pery sú krásne," tvrdí. 


Alina pochádza z Odesy, rovnakého mesta ako Valeria Lukyanova, ktorá vyvolala kontroverzné reakcie po celom svete. Valeria si výrazne pomohla plastikami a tvrdí, že je z inej planéty a žije z vesmírnej energie. Jedlo vraj k životu nepotrebuje. Tieto dve sa dokonca priatelili, ale už to tak nie je. 


"Mali sme pár nezhôd a potom som si uvedomila, že s takýmto človekom sa priateliť nemôžem a ani nechcem," povedala Alina, ktorá narozdiel od Valerie žije normálnym životom a študuje psychológiu a sociológiu na Univerzite v Odese.

Stále nenašla toho pravého. Rada by sa vydala a mala dve deti. A možno si v budúcnosti aj nejaké adoptovala.

"Niektorým sa môj výzor páči, niektorým nie," hovorí Ukrajinka, ktorá má meter dlhé vlasy a občas nosí farebné kontaktné šošovky. Vyhýba sa slnku, aby si udržala bielu pokožku. 

https://www.youtube.com/watch?v=MWODs9nfUxw

UKRAJINA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.