Posledná Ivetina dovolenka stála tri milióny, spomína Macura

Posledná Ivetina dovolenka vraj stála daňových poplatníkov tri milióny korún
Zdroj: tn.cz/Facebook

Iveta si podľa neho dovolenku veľmi neužila, pretože ju skoro celý čas bolela hlava.

Uplynul presne rok od doby, čo Zdeněk Macura vzal Ivetu Bartošovú na jej poslednú dovolenku do Talianska. Ako na výlet, ktorý mnohí považovali za únos, spomína, a čo by urobil inak?

Zdroj: tn.cz/Facebook

V rozhovore, ktorý Zdeněk Macura poskytol TN.cz povedal, že jedna z vecí, ktorú za uplynulý rok prehodnotil, je ústretová komunikácia s novinármi. "Tak nejako som mal pocit, že musím ľudí upokojiť. Teraz si ale hovorím, že do toho novinárom vlastne nič nebolo. Bola to chyba," zveril sa Macura. Podobne ako posielanie fotiek.

A spomína, ako jeho i speváčku rozhodili fámy o tom, že je to celé únos. "To vnieslo do tej dovolenky taký nepokoj, že už to potom vlastne ani dovolenka nebola," myslí si Ivetin obdivovateľ.

Macura dokonca tvrdí, že pátranie českej polície po ňom a po Ivete Bartošovej stálo len za prvé dva dni daňovníkov tri milióny českých korún (109 333 eur). Macurovi to vraj povedali sami kriminalisti.

Iveta si podľa neho dovolenku veľmi neužila, pretože ju celý čas skoro nepretržite bolela hlava. Vzápätí sa opäť vrhol na očierňovanie Jozefa Rychtářa a na boj proti domácemu násiliu. Dokonca povedal, že obeťou domáceho násilia bola aj Nastenka z Mrázika.

PRAHA, tn.cz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti