Selena Gomez prežívala ťažké časy s Justinom Bieberom: Bola som obeťou týrania!

Známa speváčka sa z ich rozchodu spamätávala roky.

Selena Gomez a Justin Bieber patrili medzi najsledovanejšie šoubiznisové páry. Ich rozchod prekvapil mnoho fanúšikov a ako neskôr vysvitlo, ich vzťah nebol ani zďaleka harmonický.

Tak to vidí doteraz speváčka, ktorá sa z rozpadnutého vzťahu spamätávala roky. Justin si rýchlo našiel za ňu náhradu v Hailey Baldwin, ktorá je už dnes jeho ženou. Selena veľakrát spomenula na verejnosti, že spevák sa ku nej správal veľmi neúctivo, tentoraz prezradila, že ju aj týral.

zdroj: Instagram/selenagomez

TIP na článok: Odvážna SuperStaristka otvorene: Experimentuje s mužmi aj ženami

Selena dlho nevedela, ako sa vzdať Justina

Speváčka je teraz už vyrovnaná a snaží sa prísť na to, prečo urobila v minulosti nepochopiteľné rozhodnutia, keď išlo o Justina. Očividne ho veľmi milovala a nechcela si priznať, že ich vzťahu je koniec. Už v minulosti napísala skladbu, ktorú venovala jemu a teraz prišla na rad ďalšia. Práve v nej spieva o tom, ako ukončiť toxický vzťah, ktorým si sama prešla.

„V minulosti som robila rozhodnutia, ktoré mi uškodili. Cítim sa ako obeť, keď sa pozriem na môj vzťah s Justinom. Bola som vystavená emocionálnemu týraniu. Nechcem sa k tomu už viac vracať, ale musím povedať, že to mám už celé za sebou a cítim sa naozaj dobre vo svojej koži. Som silnejšia ako nikdy predtým," prezradila Selena v rozhovore.


zdroj: YouTube/Trevor Daniel

USA/kf

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Selena Gomez

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.