Kristína Tormová posiela matkám silný odkaz: Nedojčíte? Nezlyhali ste!

Nikita.
Zdroj: Instagram/kristina.tormova

Herečka si nedáva servítku pred ústa.

Kristína Tormová nikdy nemala problém povedať úprimne svoj názor. Hlavne keď ide o výchovu detí. Herečka prežívala ťažké chvíle pri pôrode dvojičiek, ktoré sa vypýtali na svet predčasne. Všetko nakoniec dobre dopadlo a Kristína teraz vychováva tri deti: Elu, Matildu a Alana. Moderátorka sama priznáva, že je ako každá iná matka. Má niekedy problém so spaním, nevyzerá vždy perfektne a výchova detí jej dáva zabrať.

TIP na článok: Letné horúčavy vyzliekli aj Adelu Vinczeovú: Štíhlu postavu ukázala v plavkách

Kristína chce podporiť všetky matky

Herečka nedáva na sociálne siete dokonalé fotky a nemá problém ukázať sa nenalíčená. Svojimi príspevkami sa ale v prvom rade snaží podporiť všetky matky, na ktoré sa z okolia vyvíja veľký tlak. V poslednom príspevku sa priznala, ako to bolo s kojením dvojičiek a vyzýva všetky mamičky, aby nemali nikdy pocit, že by pri výchove ratolestí zlyhali.

„Je Medzinárodný týždeň dojčenia a ja by som si priala, aby sa do prirodzených vecí vrátila prirodzenosť. Aby mamy nesúťažili, neporovnávali sa, aby sa každá starala o svojho človiečika najlepšie, ako vie. Či dojčí, alebo nie. Zlé sú tie, ktoré nedojčia, aj tie, čo dojčia na verejnosti, aj tie, čo dojčia podľa niekoho pridlho. Prajem všetkým mamám, aby sa nenechali dodžubávať okolím a aby dojčili rady (Akokoľvek, kdekoľvek, kedykoľvek), a ak sa nedá, aby neboli smutné, aby nemali pocit, že zlyhali. Nezlyhali ste. Ste rovnako super ako ja, aj Ty, aj Ona," napísala Kristína.

zdroj: Instagram/kristina.tormova

BRATISLAVA/TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kristína Tormová

Dôležité udalosti