Obrovský šok: Manželstvu Tiny a Separa je koniec

Dvojica tvorila pár od roku 2013.

Patrili medzi najideálnejšie páry slovenského šoubiznisu. Oni sa tak určite nevnímali a žili si svoj obyčajný spokojný rodinný život, ale pre mnohých bol ich vzťah príkladom, ako žiť v partnerskom či manželskom zväzku. Prišiel ale šok. Dvojica sa rozhodla manželstvo ukončiť.

Raper zverejnil oficiálne vyjadrenie na svojom instagramovom účte. "Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta "v dobrom aj v zlom".. Videli sme spolu kus sveta, vychovali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, kedy sme si siahli na úplné dno, nie to finančné, skôr to psychické... Ale aj to sme zvládli," napísal Separ.

Uviedol aj dôvod ich rozchodu: "Ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik."

Manželia, ktorí sú spolu od roku 2013, dospeli k náročnému rozhodnutiu dlhými úvahami. Rozchádzajú sa však v dobrom a tvrdia, že budú navždy rodina.

Držíme im palce a prajeme na ich budúcej ceste životom veľa šťastia!

Celé vyjadrenie Separa nájdete tu:

Zdroj: Instagram/ separ_dms
BRATISLAVA{ markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Tina

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.