Meghan a Harry rozbehli novú kariéru. Od princa sme tento krok nečakali

Farma Xtra
https://videoarchiv.markiza.sk/video/farma-xtra/epizoda/30999-farma-x-tra-ii-4-epizoda Zdroj: TASR

Kto by to bol povedal, že člena kráľovskej rodiny uvidíme v takejto úlohe.

Princ Harry a jeho manželka Meghan podpísali dohodu so známou americkou streamovacou spoločnosťou o výrobe viacerých programov. V niektorých programoch by sa mohli predstaviť i ako účinkujúci. A to čakal zrejme len málokto, že sa z Harryho raz stane "hviezda" a že sa nakoniec vydá v manželkiných šľapajach.

Viacročná dohoda zahŕňa dokumentárne filmy, dokumentárne seriály, filmy i detské programy. "Budeme sa sústrediť na tvorbu obsahu, ktorý informuje ale takisto dáva nádej," uviedli Harry a Meghan. Dodali, že výroba inšpiratívnych rodinných programov je pre nich ako čerstvých rodičov dôležitá.

Šéf spoločnosti Ted Sarandos povedal, že je "neuveriteľne hrdý" v súvislosti s výberom vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu. Meghan Markle (39), ktorá je rodáčkou z kalifornského Los Angeles, sa za princa Harryho (35) vydala v máji 2018 a o rok neskôr sa im narodil syn Archie. Začiatkom tohto roka manželia oznámili, že plánujú viesť nezávislejší život a financovať si ho sami. Vzdali sa kráľovských povinností a chcú si budovať vlastnú kariéru.

Harry je šiesty v poradí nástupníctva na britský trón. Aj keď sa vzdal povinností v rámci kráľovskej rodiny, zostal mu titul princ a pár si ponechal tituly vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu.

LOS ANGELES/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Netflix

Dôležité udalosti