Známa modelka v nemocnici: Dôvod, prečo je tretie tehotenstvo stále viac rizikové

Prehovorila o detailoch svojho zdravotného stavu a posťažovala sa na reakcie fanúšikov.

Obľúbený pár Chrissy Teigen a John Legend čakajú tretie bábätko - chlapčeka. Po tom, čo v auguste oznámili svetu krásnu správu prostredníctvom Johnovho nového videoklipu, to vyzerá, že donosiť dieťatko bude budúcu mamičku mimoriadne náročné.

Samotné tehotenstvo bolo pre Chrissy prekvapením. V júni si dala z prsníkov vybrať implantáty a preventívny test jej najprv vyšiel negatívny. Manželia by nikdy neboli predpokladali, že ešte budú mať dieťa a už vôbec nie prirodzenou cestou. Ich dve deti, štvorročná Luna a dvojročný Miles, totiž prišli na svet vďaka umelému oplodneniu.

TIP NA ČLÁNOK: Hviezda Hollywoodu privítala na svet druhé bábätko

Toto tehotenstvo je pre mamičku najnáročnejšie, no nemá problém o tom úprimne hovoriť. Lekári jej nariadili pokoj na lôžku, keďže sa zistilo, že má veľmi slabú placentu. Crissy totiž začala nezastaviteľne krvácať a teraz je hospitalizovaná.

„Som v polke môjho tehotenstva a už takmer mesiac krvácam. A hovorím o intenzite silnejšej, než je menštruácia. Krvácam nonstop a je to zlé, veľmi zlé. Bábätko je však zdravé, rastie lepšie než Luna alebo Miles, hýbe sa a je to už teraz úžasný a silný chlapček,“ povedala Chrissy vo svojich príbehoch na Instagrame.

Chrissy teraz poctivo oddychuje pod dohľadom lekárov a dúfa, že prekonajú najrizikovejšie obdobie. „Ak náš chlapček zvládne prekonať ďalšie týždne, dostaneme sa z toho najväčšieho rizika. Je to desivé, no nemôžem urobiť viac, než už robím. Beriem všetko, čo treba a mám skvelých lekárov,“ píše a dodáva, že síce ukazuje zo svojho súkromia veľa, no nie všetko.

TIP NA ČLÁNOK: Moderátorka stále v očakávaní. Humorný záber v deň, kedy mala rodiť

Napriek tomu, aká je Chrissy otvorená, dostáva reakcie, ktoré ju netešia. „Najmenej nápomocná vec sú rady internetových lekárov. To ma znervózňuje a znepokojuje, ako keby som robila niečo zle. Viem, že keď zdieľam svoj príbeh, je logické, že sa ozvú ľudia so snahou pomôcť mi, ale ja ani bábätko toho veľa nenarobíme a nepomáha mi to,“ dodáva.

Chrissy sa v poslednom príspevku z nemocnice posťažovala, že jej chýbajú obyčajné veci ako prechádzky, varenie a hry s deťmi:

Zdroj: Instagram/chrissyteigen

USA/nb

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Chrissy Teigen

Dôležité udalosti