Najbolestivejšie chvíle pre obľúbený pár. Veľmi sa snažili, no o bábätko prišli

Slová, ktoré napísala, sa vôbec nečítajú ľahko, no dodádavjú silu všetkým, ktorí si tým prešli.

Len pred dvoma dňami sa s fanúšikmi podelila o aktuálne správy týkajúce sa tehotenstva. Chrissy Teigen (34) museli hospitalizovať v nemocnici po tom, ako začala nezastaviteľne krvácať. Lekári jej zistili, že má slabú placentu. Svetoznáma modelka a jej manžel, spevák John Legend (41), ktorí sa na tretí prírastok do ich rodiny veľmi tešili, nanešťastie, o bábätko prišli.

Jeden z najkrajších párov sa aj o túto smutnú správu podelil so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti nie preto, aby mali dobrý zázah príspevkom a získali naň tisíce srdiečok, ale preto, aby dodali odvahu všetkým tým, ktorí si podobným peklom prešli alebo prechádzajú.

„Sme v šoku a prežívame takú obrovskú bolesť, o ktorej len počúvate, takú, ktorú sme až doteraz nepocítili. Nebolo možné zastaviť krvácanie a dať tak bábätku potrebné živiny, napriek množstvu krvi, ktorú mi podali. Nestačilo to,“ napísala zdrvená Chrissy.

„Pre mená detí sme sa vždy rozhodli na poslednú chvíľu, keď už boli na svete, predtým, než sme odišli z nemocnice. Z nejakého dôvodu sme však tohto malého v mojom bruchu začali volať Jack. Pre nás bude vždy Jack. Jack sa tak úpenlivo snažil, aby bol súčasťou našej rodiny, a vždy bude, navždy,“ pokračovala.

„Jackovi – je mi tak veľmi ľúto, že prvé chvíle tvojho života sprevádzali toľké komplikácie a nedokázali sme ti dať domov, ktorý si potreboval na prežitie. Vždy ťa budeme ľubiť,“ píše ďalej.

Chrissy sa poďakovala všetkým ľuďom, ktorí im posielajú pozitívnu energiu, myslia na nich a modlia sa za nich. „Cítime všetku lásku od vás a skutočne si vás vážime,“ napísala.

Dvojnásobná mama príspevok zakončila vyjadrenou vďakou za Lunu (4) a Milesa (2). „Sme takí vďační za život, ktorý máme, za naše úžasné detičky Lunu a Milesa, za všetky tie úžasné veci, ktoré sme mohli zažiť. No nie každý deň môže svietiť slnko,“ pokračovala a dodala, že ich čakajú najťažšie dni plné smútku a sĺz, no budú sa objímať a milovať jeden druhého ešte viac a dostanú sa z toho. 

Na ďalšie zábery sa prekliknete šípkou vpravo (priamo na fotke):

zdroj: Instagram/chrissyteigen

USA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Chrissy Teigen

Dôležité udalosti