SVADOBNÉ FOTO: Novak Djokovič a jeho prekrásna nevesta!

novak2.jpg

Dvojica sa vzala minulý týždeň vo štvrtok.

Srbský tenista a čerstvý víťaz Wimbledonu Novak Djokovič sa nechal počuť, že si nemohol želať viac. Takto okomentoval, že si vzal za ženu dlhoročnú priateľku Jelenu Ristic, ktorá onedlho privedie na svet ich syna. Dvojica sa vzala vo štvrtok v rezorte Aman Sveti Stefan v Montenegre. 

Zdroj: Hello

Jelena mala oblečené svadobné šaty od Alexandra McQueena, ktoré navrhla Sarah Burton. Tá dokonca stojí aj za šatami Kate Middleton. "Vidieť ju prvýkrát ako usmiata kráča v svadobných šatách ku mne, to bolo ako vidieť anjela. V tej chvíli som sa nesústredil na nič iné, len na ňu a naše dieťa, aby som si to zapamätal navždy. Bolo to perfektné," povedal pre magazín Hello. 

Zdroj: Profimedia.sk

"Bola som veľmi nervózna a všetko som mala zahmlené. Pozerala som sa naňho cez slzy a potom sa rovno rozplakala. Bola som jednoducho šťastná a samozrejme, že počas tehotenstva sa emócie ovládajú ťažko. Mať ho vo svojom živote je požehnaním. Nemohla som si želať lepšieho partnera," povedala Jelena.

Djokovič tvrdí, že to, že sa pár dní po Wimbledone oženil, nemohlo viac zdokonaliť jeho výhru. "Vzal som si ženu, ktorú milujem a nič nie je dokonalejšie. Vyhrať Wimbledon a pripravovať sa na rodičovstvo, čo viac by som si mohol želať. 


Dvojica sa mala vziať už 14. júna, ale svadbu preložili, aby sa mohol Novak sústrediť na Wimbledon. Na obrade nechýbala rodina, ale aj známi športovci a Djokovičovi kolegovia. Prišiel aj tenisový šampión Janko Tipsarevič s partnerkou Biljanou, osobný fyzioterapeut tenistu Miljan Amanovič.

Medzi pozvanými boli aj Sarah Ferguson, Richard Branson, Andy Murray a Maria Sharapovová, ale na poslednú chvíľu zmenili svoje plány.

SRBSKO/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti