DiCapriova frajerka provokovala: Takto sexy v rúšku ešte nikto nevyzeral

Filip so synčekom Hektorom
Zdroj: Profimedia.sk

Vlastne si ani nevšimnete, že to rúško má.

Tento rok sa nedobrovoľne z rúška stal najväčší „módny doplnok“. Samozrejme, nikto z nás ho nenosí, pretože je najnovším výstrelkom nejakého známeho módneho domu, ale preto, lebo ním chánime naše zdravie aj zdravie našich blízkych. Mnohí sa ho však snažia všelijako ozvláštniť a dokonca aj doladiť s outfitom.

V prípade mladej frajerky Leonarda DiCapria (45) si ho na jej tvári všimne len málokto. Pri pohľade na jej najnovšie paparazzi zábery všetkým udiera do očí pekelne sexy outfit, ktorý si obliekla na večeru so známym hercom a nie to, že je zodpovedná a aj ona má na tvári rúško.

Herečku Camilu Morrone (23) odfotili, ako smeruje do reštaurácie Giorgio Baldi v Santa Monice a na sebe má krátky top bez podprsenky, čiernu koženú sukňu a lodičky na vysokom podpätku. Pri jej postave je práve ten top tou najzvodnejšou časťou jej outfitu.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Niet divu, že Camila pred troma rokmi zaujala aj najobletovanejšieho starého mládenca Hollywoodu. Otázne je, či to bude práve ona, komu sa Lea konečne podarí dotiahnuť pred oltár.

LOS ANGELES/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Leonardo dicaprio

Dôležité udalosti