Šoubiz

Zo šedej myšky sa stala krásna žena s vynikajúcim štýlom

swift2.jpg

Za desať rokov svojej kariéry si stále udržala imidž milej a bezproblémovej celebrity.

Rodáčka z Wyomissing v Pensylvánii odštartovala hudobnú kariéru ako 14-ročná, keď sa presťahovala do mekky country hudby Nashvillu v Tennesse. Podpísala zmluvu s Big Machine Records a stala sa najmladším interpretom vo vydavateľstve Sony/ATV Music. Na hudobnú scénu prišlo nevinné dievčatko s kučeravými vlasmi. Počas mimoriadne úspešných rokov sa z Taylor stala krásna dáma s vynikajúcim štýlom obliekania.

Zdroj: SITA/ Profimedia.sk

Chystá sa vydať piaty album. Ako skladateľku ju ocenili Nashville Songwriters Association a dokonca už má svoje miesto aj v Sieni slávy. Na konte má sedem cien Grammy, 12 cien Billboard Music Awards, 11 cien Country Music Association Awards a sedem cien Academy of Country Music Awards. A to má len 24 rokov!

Zdroj: Profimedia.sk

Taylor šoubiznis nepokazil. Roky si udržuje imidž vzornej dámy a nesprevádzajú ju žiadne škandály. Je známou filantropkou. Podporuje umelecké vzdelanie, obete postihnuté prírodnými katastrofami, LGBT komunitu, charitatívne organizácie pre choré deti.

Čo sa týka jej milostného života, preskákala si toho už veľa. Jej lásky nedopadli vždy najlepšie a zatiaľ šlo len o krátke vzťahy. Lásku ako hrom ešte speváčka nezažila, čo je aj inšpiráciou pri jej piesňach. 

Zdroj: Profimedia.sk

V minulosti randila s Joeom Jonasom, Taylorom Lautnerom, Johnom Mayerom, Jakeom Gyllenhaalom, Conorom Kennedym či Harrym Stylesom. Momentálne sa nestretáva so žiadnym mužom. Veľa času trávi s novou najlepšou kamarátkou, modelkou Karlie Kloss.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.