Šoubiz

V sobotu pochovali Paula Walkera

Rodina sa rozlúčila s hercom dnes ráno.
Zdroj: RadarOnline.com

S hercom sa rozlúčila jeho rodina a blízki priatelia.

V sobotu ráno dali posledné zbohom hercovi Paulovi Walkerovi jeho rodičia, súrodenci, dcéra Meadow a blízki. Súkromný obrad vo Forest Lawn Memorial Park Cemetery zorganizoval jeho otec. Do zeme tak vložili hercov popol. Počas obradu nechýbala ani slávnostná rozlúčka, kedy jeho rodičom odovzdali americkú vlajku. 

Zdroj: RadarOnline.com

Walkerovo telo odovzdal úrad LA County rodine len tento týždeň. Kvôli pitve, ktorá ukázala, že herec po náraze do stromu luxusným Porsche GT ešte žil a umrel až na následky ohňa, ktorý sa po náraze veľmi rýchlo rozšíril. Vodič auta a jeho priateľ a obchodný partner Roger Rodas bol mŕtvy hneď po náraze.

Zdroj: RadarOnline.com

Rodina si na pohrebe neželala médiá. Celý sprievod chránila po ceste na poslednú rozlúčku a aj z nej ochranka. Tí, ktorí na obrad neboli pozvaní, z neho boli aj odvedení.

Rodina však v blízkom čase plánuje aj druhý obrad, na ktorý už pozvali aj Paulových kolegov z Rýchlo a zbesilo, ktorých pokladal za svoju druhú rodinu. Ešte pred dvomi týždňami s nimi spolupracoval na siedmom pokračovaní. Osud filmu bol po jeho smrti nejasný, ale tvorcovia sa ho napokon rozhodli dokončiť. 

Zdroj: Profimedia.sk

Zosnulého amerického herca Paula Walkera možno zastúpi pri dokončovaní snímky jeho mladší brat Cody. Informoval o tom denník Daily Mail, podľa ktorého by išlo o scény ukončujúce Walkerove pôsobenie vo filme.

"Môžu ho natáčať odzadu a z diaľky. Keď pôjde o zábery z blízka a s tvárou, použijú počítačové efekty. Treba dopracovať ešte mnoho detailov, ale teraz ešte celý štáb a rodina smútia," prezradil zdroj z okolia nakrúcania.

Zdroj: Profimedia.sk

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.