Silvia z Extrémnych premien nafotila odvážne fotky len pár týždňov po plastickej operácii

Nie je to jediné fotenie, ktoré Silvia odvtedy absolvovala.

Silvia Ottingerová prežila počas roka naozaj ťažké chvíle, od obezity až po bulímiu. Tento problém sa jej však, našťastie, podarilo vyriešiť.

Dnes je z nej vyrovnaná žena, ktorej vďaka šou Extrémne premeny Slovensko narástlo aj sebavedomie. Predtým mala problém pozrieť sa na seba v zrkadle, dnes má za sebou fotenie, ktorým prekvapila okolie. „O fotení som uvažovala už nejaký čas. Keďže počas puberty som bojovala so všetkými komplexami, ktoré som mala, nefotila som sa takmer vôbec, keďže pohľad na fotky bol ešte horší ako pohľad do zrkadla. Myšlienka na fotenie prišla len tak, keď som uvažovala o tom, ako som tento rok prekračovala svoje komfortné zóny. Predsa len som mala po roku nejaké skúsenosti s kamerou a chcela som úplne prelomiť ten svoj komplex z fotoaparátov,“ prezradila nám Silvia.

Zdroj: TV Markíza

TIP na článok: Silvia sa zmenila radikálne: Prezradila, prečo siahla na dno a trpela bulímiou!

Účastníčka Extrémnych premien mala presnú predstavu o fotení

Fotenie bolo len pár dní po operácii a aj napriek jazvám, ktoré ešte boli viditeľné na tele, sa Silvia rozhodla ísť do toho. „S fotografom sme sa zhodli, že by sme mohli nafotiť okrem iného aj moje jazvy, ako pamiatku a časť životnej epizódy. Fotenie bolo len pár týždňov po operácii, a tak som s postavou ešte nebola úplne spokojná, no chcela som do toho ísť. Predsa len išlo o nedokonalosť, čo je vidieť ako na jazvách, tak na rukách s ovisnutou kožou,“ hovorí Silvia. Nie je to jediné fotenie, ktoré mladá účastníčka premien absolvovala. „Odvtedy sme nafotili ešte nejaké športové fotky a už sme sa dohodli na ďalšom fotení,“ hovorí s úsmevom.

Ak túžite schudnúť, pomôžeme vám! Prihláste sa do Extrémnych premien cez náš formulár. Nájdete ho tu.

BRATISLAVA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Extrémne premeny

Dôležité udalosti