Šoubiz

Nová hviezda modelingu. Sexy Kanaďan s potetovanou tvárou

vin5m.jpg

A nie sú to len také zmývateľné kresby, ale slová na celý život.

Mnohí ľudia premýšľajú nad tým, či sa vôbec dať potetovať, alebo nie. Predsa len je to navždy. Kanaďan Vin Los to vôbec neriešil a dnes má potetované nielen telo, ale aj celú tvár a lebku. Nejde však o žiadne umelecké diela, ale o vytetované slová ako sláva, vina, svet, hrať, teraz či názvy svetových metropol. 


"Nič pre mňa neznamenajú. Môže to vyznieť tak, že mám zlé hodnoty, ale moje tetovania nie sú len pre mňa," hovorí 24-ročný rodák z Montrealu. "Chcem, aby sa na to ľudia pozerali ako na niečo, čo má vplyv. Každý, kto ma uvidí sa tak musí spýtať aspoň na jedno slovo. Prečo napríklad sláva?" tvrdí Vin. 


Prvé slovo si nechal vytetovať v 16-tich rokoch. Dnes ich má len na tvári 24. A ako si ich vyberá? "Je to povrchné. Idem na YouTube, počúvam veľké hity a vyberiem si z nich slová. Napríklad Top of the World je z piesne od The Cataracs. Mnoho ľudí sa ma pýta, či nemám strach, že to jedného dňa oľutujem. Keby som bol nerozhodný, tak nemám dnes potetovanú tvár," vysvetľuje Vin. 


Ak chcel Kanaďan na seba takýmto štýlom upozorniť, tak sa mu to podarilo. Je pekný, má vyracované telo a čoraz viac sa oňho zaujíma verejnosť. Kariéra modela je už v jeho prípade jasná. Vin sa ani netají tým, že chce byť najslávnejším mužom sveta.


https://www.youtube.com/watch?v=wuyo9tiltGAMONTREAL/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.