Lucia Mokráňová rieši otrasnú vec. Zbabelec sa jej vyhráža a uráža jej dcérku

Telerano_chodur_kompl_markiza_sk_bez_loga.mp4
Zdroj: Instagram/luciamokranova

Fitneska čelí nepríjemnému problému.

Sociálne siete dávajú priestor na vyjadrenie naozaj každému, nie vždy je však táto sloboda pozitívnym prínosom. Bývalá účastníčka Farmy Lucia Mokráňová má teraz kvôli nepríjemnému sledovateľovi vážny problém. Podľa jej slov sa jej tajomný neznámy vyhráža a dokonca uráža jej malú dcérku Talinku . Na svojom instagramovom profile zverejnila sériu príbehov, v ktorých o nepríjemnej situácii rozpráva. V príbehu tiež tento profil zverejnila a prosila ľudí o indetifikáciu osoby, ktorá je na fotke.

Netrvalo dlho a ľudia osobu na fotke spoznali, Lucke dokonca zavolal syn pani, ktorá je na fotke. „Povedal, že na fotke je jeho mama a tá určite také veci nerobí. Má 77 rokov a celá táto situácia je jej veľmi nepríjemná,“ povedala Lucia v príbehu na Instagrame.

Lucka tiež prezradila, že už podala podnet na políciu, ktorá prípad rieši. Profil sa medzitým stihol už na Instagrame premenovať a zmeniť údaje, to však podľa Lucie neznamená, že ho polícia nenájde, prípadne už nenašla. „Nechcela by som byť na mieste tej osoby, je to hrozná hanba. A ak by som to neriešila ja, riešila by to rodina tej pani, ktorá bola na fotke a ja sa im vôbec nečudujem. Jej syn chce vedieť, kto to bol. Na jej mieste by som mala strach. Pozdravujem dotyčnú osobu a čoskoro sa vidíme,“ povedala v príbehu rozhorčená mamička.

Zdroj: Instagram/luciamokranova

BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Lucia Mokráňová

Dôležité udalosti