Nemilé prekvapenie. Dve farmárky na finále neuvidíme

Finále budú sledovať doma.

Už dnes večer vyvrcholí reality šou Farma 12: Mesto verzus dedina veľkolepým finále plným noviniek a prekvapení, aké sme po minulé roky nevideli. Ako každý rok sa na ňom zúčastnia všetci farmári a určite nebude chýbať ani ich vyjadrovanie sa k situáciám či konfliktom, ktoré prežili na Farme.

Žiaľ, nie všetci sa môžu finále zúčastniť. V hľadisku tak bude chýbať farmárka Bea Rusnáková. Dvadsaťročná rodáčka z Oslár sa na finále tešila, ale necíti sa dobre. "Som chorá a môj akuálny zdravotný stav mi nedovoľuje ísť na finále, čo ma neskutočne mrzí. Tešila som sa strašne. Včera som si ešte myslela, že to bude v pohode, ale cez noc mi bolo ešte horšie. Zdravotný stav je prednejší. Ale finále budem určite pozerať. Budem nesmierne fandiť Lukimu, je to môj favorit a držím palce aj Heňovi," povedala na sociálnej sieti.

Na finále bude chýbať aj farmárka Eva Lipovská. Sympatická štyridsiatnička sa totiž nachádza v Taliansku, kde sa situácia ohľadom koronavírusu výrazne zhoršila a cez hranice by sa tak nedostala na Slovensko.

Sledujte finále Farmy už dnes o 20.30 h na Markíze.


BRATISLAVA/ markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Finále

Dôležité udalosti