Šoubiz

Slovenským Beckhamovcom krachlo manželstvo

Patrícia Vitteková, Robo Vittek

O kríze v ich manželstve sa šepkalo už dlhšie.

Speváčka a podnikateľka Patrícia Vittek si prechádza bolestivým obdobím. Všetko sa začalo v máji, kedy jej manžela prichytili v spoločnosti istej redaktorky. Zdalo sa, že dvojica mala na fotografiách k sebe blízko. Patrícia a známy futbalista sa však k tomu,že by mali krízu, nevyjadrovali. 

Zdroj: www.markiza.sk

Speváčka mesiace predstierala, že je všetko v poriadku. Nakoniec sa rozhodla ísť s pravdou von a pre portál topky.sk potvrdila ich odlúčenie. Manželia už niekoľko týždňov nežijú v spoločnej domácnosti. 

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

"Rozhodla som sa tak ja, nakoľko som nemala naďalej záujem byť spolu s deťmi súčasťou bludného kruhu v jednej nekončiacej a príliš zamotanej fraške, kde sa pravda hľadala veľmi ťažko. Som človek, čo rozmýšľa srdcom aj hlavou, no vo vzťahu, kde sú deti, musíte pozerať na oveľa viac vecí ako je vlastná tvár a ego. V hre bolo príliš veľa faktorov a emócií. Obaja sme sa však zhodli na tom, že máme dve krásne deti, ktoré obaja milujeme a budeme aj naďalej vychovávať najlepšie ako vieme," vyjadrila sa pre topky.sk

BRATISLAVA/ redakcia Šoubizu

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.