A na scénu prichádza zase Bieber! Tentoraz ho chvália

bieber justin.jpg

Dostane ocenenie za charitu.

Kanadského speváka Justina Biebera ocenia za charitatívnu prácu. Dvadsaťročný interpret si cenu Champ of Charity preberie z rúk austrálskeho speváka Codyho Simpsona počas slávnosti, ktorá sa uskutoční v pondelok 28. júla.

"Ako minuloročný držiteľ Champ of Charity Award považujem za česť a výsadu, že tohtoročné ocenenie môžem v pondelok počas udeľovania The Young Hollywood Awards odovzdať môjmu priateľovi Justinovi Bieberovi za jeho príkladnú prácu pre organizáciu Make-A-Wish," vyjadril sa prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter 17-ročný Simpson.

Zdroj: Instagram

Biebera ocenia za pomoc charite aj napriek tomu, že mal v ostatnom období viacero problémov so zákonmi, a to napríklad pre fajčenie marihuany a pitie alkoholu na palube lietadla, za šoférovanie pod vplyvom alkoholu a drog, navyše bez platného vodičského preukazu a tiež za nelegálne preteky v obytnej zóne. Nedávno ho tiež zažaloval paparazzo, ktorého vlani v júni zrazil, keď odchádzal z jedného z nočných klubov v Los Angeles.

Justin Bieber debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) či kompilácia Journals (2013). Spevák, ktorého hitmi sú skladby ako napríklad Baby (feat. Ludacris) a Boyfriend, stihol počas kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy.

 

USA/SITA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti