Šoubiz

Predstaviteľ Harryho Pottera porozprával o svojom prvom sexe

Predstaviteľ Harryho Pottera Daniel Radcliffe
Zdroj: SITA

S kým ho mal však neprezradil.

Britský herec Daniel Radcliffe sa pri prvom sexe necítil trápne. Pre časopis Elle to uviedol samotný predstaviteľ Harryho Pottera.

„Bol som s niekým, koho som dobre poznal. Odvtedy som mal síce lepší sex, no vtedy to nebolo také trápne ako možno u iných ľudí. Ako napríklad u môjho priateľa, ktorý sa opil a urobil to s cudzinkou pod mostom," vyhlásil Radcliffe. „Určite je to lepšie za triezva," povedal 25-ročný herec.

Zdroj: SITA

Daniel Radcliffe sa preslávil ako 11-ročný, keď získal hlavnú úlohu v adaptácii knižného bestselleru Harry Potter a Kameň mudrcov (2001) britskej autorky J. K. Rowling. Postavu mladého čarodejníka si zopakoval aj vo filmoch Harry Potter a Tajomná komnata (2002), Harry Potter a väzeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivá čaša (2005), Harry Potter a Fénixov rád (2007), Harry Potter a Polovičný princ (2009) a Harry Potter a Dary smrti 1. a 2. (2010, 2011).

Predstavil sa aj na divadelných doskách Broadwaya, kde vystupoval v muzikáli How To Succeed In Business Without Really Trying a za svoj výkon získal uznanie kritiky. V roku 2012 mal premiéru horor Žena v čiernom, kde stvárnil mladého právnika Arthura Kippsa.

Minulý rok sa predstavil v úlohe básnika Allena Ginsberga vo filme Zbav sa svojich miláčikov.

Zdroj: SITA

LONDÝN/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.