Paula Walkera nahradí v Rýchlo a zbesilo tento muž

Cody Walker
Zdroj: Profimedia.sk

Ide o hercovho mladšieho brata Codyho.

Zosnulého amerického herca Paula Walkera možno zastúpi pri dokončovaní snímky Rýchlo a zbesilo 7 jeho mladší brat Cody. Informoval o tom denník Daily Mail, podľa ktorého by išlo o scény ukončujúce Walkerove pôsobenie vo filme. "Môžu ho natáčať odzadu a z diaľky. Keď pôjde o zábery z blízka a s tvárou, použijú počítačové efekty. Treba dopracovať ešte mnoho detailov, ale teraz ešte celý štáb a rodina smútia," prezradil zdroj z okolia nakrúcania.

Zdroj: Profimedia.sk

Štyridsaťročný Paul Walker bol rodákom z kalifornského mesta Glendale a do povedomia divákov sa po prvý raz výraznejšie zapísal snímkou Varsity Blues z roku 1999. Už o dva roky neskôr si zahral aj v prvej časti spomínanej série Rýchlo a zbesilo.

Zdroj: Profimedia.sk

Úlohu Briana O'Connera si následne zopakoval aj v ďalších štyroch filmoch (2003, 2009, 2011, 2013). Diváci ho môžu poznať aj zo snímok ako Prúd času (2003), Do hlbiny (2005), 8 statočných (2006), Zbesilý útek (2006), Rozsudok smrti (2008), Gangstri (2010) či Pawn Shop Chronicles (2013). Zomrel 30. novembra pri autonehode v kalifornskej Valencii.

USA/ SITA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti